ERSAĞ ÜYELİĞİ

MERHABA;
BİZİM İLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?
Yeni nesil temizlik, kozmetik ve gıda takviyeleri olan ERSAĞ da birlikte çalışacağımız EKİP ARKADAŞLARI arıyoruz. Ersağ’a üye olduğunuzda her ay alışveriş zorunluluğu yoktur. Üyelik ücreti ve üyelik aidatı da yoktur. Üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olduğunuz ay içerisinde 100 liralık kendi seçeceğiniz ürünlerden sipariş vermeniz yeterlidir. İlk siparişinizden sonra Ersağ üyeliğiniz ömür boyu geçerlidir. Üyeliğiniz siz isteyene kadar silinmez. 100 liralık siparişinizde 1 hediye ürün 200 liralık siparişinizde 3 hediye ürün alırsınız. Ersağ ay içerisinde 2 kez 15 günde bir 5 hediye ürünü değiştirerek sizlere hediye seçeneği sunar. Bu 5 HEDİYE içerisinden hediyelerinizi kendiniz seçersiniz. 100 lira üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Her alışverişiniz ile birlikte bir katalog kolinize eklenir. Kataloglar 1 yıllıktır ve ayadan aya değişmez. Aynı zamanda ürün fiyatları da 1 yıl boyunca sabittir. Ödeme yöntemleri kredi kartı, posta çeki yada banka hesabına havale yada eft şeklindedir. Ödemeyi yaptıktan sonra faturanız kesilir ve ürünleriniz size gönderilir.
Kimyasal temizlik ürünlerinin zararlarından kendinizi ve ailenizi korumak sizin elinizde çaresiz değilsiniz, çare ”SİZ” siniz.

ÜCRETSİZ ÜYELİK 

Ersağ üyelik başvusuru yaparken sizden T.C kimlik numarası istenmektedir. Bu alışverişlerinizde düzenlenecek olan fatura için yasal bir zorunluluktur. Kişisel bilgiler ve iletişim bilgisi bölümlerini eksiksiz doldurmanız istenmektedir. Meslek bilginizi, BANKA hesap bilgilerinizi boş bırakabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz firmamızda gizli kalmaktadır. Ersağ üye olduktan sonra ister sadece kendiniz için isterseniz satış yapmak için sipariş verebilirsiniz.

Ersağ üyelik açıldıktan sonra firma yetkilileri tarafından onaylanacaktır. Ersağ üyelik talebinizin onaylanmasının ardından sponsor, temsilci gibi bilgileriniz size bildirilecektir.  Üyeliklerde hiçbir ücret talep edilmemektedir. Siparişlerde hiçbir kota bulunmamakta, istediğiniz sayıda ürünü tek seferde sipariş edebilirsiniz.

Ersağ üyelik onayından sonra size verilen sponsor numarasını üye olmak isteyen tanıdıklarınıza vererek, sizin üyeniz olmasını sağlayabilirsiniz. Üyelikler istenilen zamanda ücretsiz ve taahhütsüz olarak yapılabilmekte, aynı şekilde iptal edilebilmektedir. Ersağ temsilcisi olduğunuzda ürünler hakkında size detaylı bilgi verilecektir. Bu bilgileri eğer satış yapmak istiyorsanız, satış yaparken kullanarak çevrenizi de Ersağ ürünleri hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Ersağ üyelik ile Ev Hanımı, Memur, öğrenci veya emekli herkesin evden veya işyerinden internet üzerinden kendi bütçenize veya aile bütçenize ek bir gelir kazanç kazanmak istemez misiniz? Sıfır sermaye ve sıfır risk ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Ersağ sponsoru olarak, üyelerinizin aldığı her üründen bulunduğunuz kariyer sınıfına göre aradaki % fark oranında ücret alacaksınız. Bunun için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ersağ üyelik başvuru formu için sayfanın sağ üstündeki ÜCRETSİZ ÜYE OL butonuna tıklayarak kendiniz üye olabilirsiniz.

Ersağ’a Ücretsiz Üye Olmak Çok Kolay;

Ersağ üye olmak istiyorum demeniz ve Ersağ üyelik başvuru formunu doldurmanız yeterli. Formu doldurmanızla birlikte bilgileriniz ışığında başvurunuzu gerçekleştrmekte ve tarafınız sponsor üye numaranız bildirimektedir. Ersağ üyelik işleminizin aktif olabilmesi için, başvuru talebiniz sonuçlandıktan sonra, üye olduğunuz ay içerisinde  100 TL’lik sistem üzerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Üye olduğunuz ay içerisinde siparişiniz olmaz ise bir sonraki ayın ilk günü kaydınız düşer. Siparişiniz olduğunda yeniden kayıt bilgilerinizi girmeniz ve yeni üyelik numarası almanız gerekir.

Üye olduktan sonra dilerseniz kendiniz dilerseniz üyelerinizin ersağ kampanyaları hakkında, daha kârlı çıkmanız adına sitemizi takipte olmanızı tavsiye ederiz.

1-SAYFANIN ÜZERİNDE BULUNAN  ’’ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU’’ BUTONUNDAN GİRİŞ YAPINIZ.

2-AÇILAN SAYFADAKİ ÜYELİK BAŞVURU FORMUNU EKSİKSİZ VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE DOLDURUP GÖNDER BUTONUNA BASINIZ.

3- ÜYELİK SİSTEMİYLE ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN HERKES BİRBİRİNE BAĞLI OLARAK ÇALIŞIR. DİREKT ŞİRKETE BAĞLI ÇALIŞMA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. SİSTEMİMİZDE SİZİ İŞİMİZE DAVET EDEN, İŞİMİZİ TANITAN, ANLATAN, BİLGİLENDİREN KİŞİYE SPONSOR DENİR. SPONSOR NUMARASI OLARAK 623006 YAZMANIZ YETERLİDİR.

4-KİŞİSEL BİLGİLERİ EKSİKSİZ VE BÜYÜK HARFLE  DOLDURMANIZ GEREKİR.

5-TC KİMLİK NUMARASI DOĞRULAMA SİSTEMİ MEVCUT OLDUĞU İÇİN YANLIŞ YAZMANIZ YADA DAHA ÖNCE KULLANILAN BİR NUMARAYI YAZMANIZ HALİNDE SİSTEM ÜYELİĞİNİZİ KABUL ETMEYECEKTİR.

6- YURT DIŞINDAN ÜYE KAYDI YAPAN KİŞİLERDE TC KİMLİK NUMARASI OLMAYANLAR İÇİN BU BİLGİYİ DOLDURMALARI ZORUNLU DEĞİLDİR. PARA BİRİMİ EURO VE ÜLKE SEÇENEĞİNİ EKSİKSİZ DOLDURMASI GEREKLİDİR. AKSİ TAKDİRDE BUNDAN SONRAKİ YAPILAN İŞLEMLERDE YANLIŞLIKLAR DOĞACAKTIR.

7-DOĞUM TARİHİ BİLGİSİ DOĞUM GÜNLERİNİZDE SÜPRİZ HEDİYELERDEN YARARLANABİLMEK ADINA GEREKLİ BİLGİDİR.

8- PAROLA BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.ÜYELİĞİNİZ TAMAMLANDIKTAN SONRA YAPACAĞINIZ HER TÜRLÜ İŞLEMDE ÜYE NUMARASI VE PAROLANIZI GİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.BU NEDENLE PAROLANIZI AKILDA KALICI RAKAM YADA HARFLERDEN OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

9-BULUNDUĞUNUZ İLİ MUTLAKA SEÇMENİZ GEREKLİDİR.

10-TELEFON NUMARANIZ ZORUNLU BİLGİDİR MUTLAKA İLETİŞİM İÇİN DOĞRU VE EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE DOLDURMANIZ GEREKİR. CEP TELEFONU BİLGİNİZ YETERSİZ İSE KARGO İLE ULAŞIMDA YADA ÖZEL DURUMLARDA MESAJINIZ İLETİLEMEZ.TELEFON BİLGİLERİNİ YAZARKEN BAŞA ‘’0’’ YAZMADAN VE ARALARDA BOŞLUK BIRAKMADAN 10 HANELİ RAKAMI YAZMANIZ GEREKMEKTEDİR.

11-BİLGİLERİ EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE DOLDURDUKTAN SONRA ‘’GÖNDER ‘’ BUTONUNA BASINIZ.

12-ÜYE KAYDINIZ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR. VERDİĞİNİZ CEP TELEFONUNA ÜYE NUMARANIZ MESAJ OLARAK GELECEKTİR.

13-BUNDAN SONRAKİ İŞLEMLERDE BU ÜYE NUMARASI VE BELİRLEDİĞİNİZ PAROLAYLA SİSTEME GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.