Ersağ Avantajları

Ersağ İş  Fırsatı nedir?

Ersağ, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile iki farklı şekilde gelir elde edebilirsiniz:
 

1.Kişisel Satış Karı

Sadece ERSAĞ kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli  Üye  fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin Sizin için ürettiği ürünler sayesinde sıfır risk ile  anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile Siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz.
Ersağ Üyesi olmanızın avantajları:
  • Kimyasal içermeyen Sağlıklı Temizli ürünleri, Kişisel bakım, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm ve daha birçok ürün çeşidi
    • 7’den 70’e her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesi
    • Eleman çalıştırmak, kira ödemek, depo açmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi maliyet taşımamak
    • Ersağ üyesi olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %35 indirimli satın almak
    • %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapmak ve ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamak

2. Ersağ Satış Primi
Ersağ üyesi olarak size bağlı üyeler oluşturabilirsiniz. Ersağ iş fırsatını tavsiye ederek tanıdıklarınızın da bu fırsat ile tanışmasına sebep olabilir ve çok daha büyük bir satış gelirinin kapısını aralamış olursunuz.

Size bağlı oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan şatış cironuz üzerinden  sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Kendinize direkt  bağlayacağınız Üyeler ve Üyelerinizin de kendi altlarında yapacakları Üyeler şeklinde aşağıya doğru sınırsız şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş  hem de kişisel satışları ile oluşan tüm satış cironuzdan her ay  satış primi kazanırsınız.
Siz ve ekibinizin yaptığı  toplam puan/ciroya göre hangi kariyere geliyorsanız, o oranda satış  primi hak edersiniz. Burada  aşağıdan yukarıya doğru bir prim dağılım sistemi vardır. En tepedeki sponsorlar çok kazanır mantığı kesinlikle yoktur. Her Üyeye emeği oranında kazandıran sistemdir. Kariyerler arasındaki % farkı ödeyen bir sistemi vardır.
Ersağ’a üye olarak altınızda sınırsız  üyeler oluşturabilir ve onlar da altlarında istedikleri kadar üye oluşturabilirler. Bölge veya herhangi bir sınırlama yoktur..
Bu şekilde sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak ve  yaptığınız satış cirosu oranında geliriniz artacaktır.