Ersağ Kimdir?

 • Denizli Ticaret Odasına kayıtlı tamamen yerli bir firmadır.
 • Yaklaşık 80 adet organik içerikli, bitkisel ürünler üreten bir firmadır.
 • Türkiye de ilk kez FOSFATSIZ temizlik tozu üreten firmadır.
 • Ürettiği ürünler içerisinde doğaya ve insan sağlığına zarar veren kimyasallar bulundurmayan bir firmadır.
 • Temizlik grubu tüm ürünlerde Ritha Bitkisi (Sapindus Mukorossi) kullanırken, kozmetik grubu ürünlerinde farklı bitki extratları kullanmaktadır.
 • Ürettiği ürünlerin içerisinde kullanılan organik kimyasalların oranlarını ve içerisinde fosfat olmadığını belgeleyen bir firmadır.
 • 2010 yılı sonlarında Almanya Frankfurt da açılan ofisiyle birlikte tüm Avrupa Birliği Ülkelerine kendi ürettiği ürünleri gönderen bir firmadır.
 • Ürettiği ürünlerde İslami Helal belgesinin yanı sıra içerisinde domuz geni olmadığına dair belgeleri bulunan bir firmadır.
 • ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 10002 Kalite yönetim sistemleri ile çalışan bir firmadır.
 • Aynı zamanda TÜKÇEV (Tüketici ve Çevre Koruma Vakfı) üyesidir.
 • Üretimini kendisinin yaptığı organik ve bitkisel içerikli temizlik ve kozmetik ürünlerinin; kullanımında hatalar olamaması, anlatıma dayalı olarak müşteriye ulaşmasının yanında birçok kişiye de iş istihdamı sağlaması adına NETWORK MARKETING sistemiyle çalışan bir firmadır.
 • Ersağ üye ol, kazançlı çık sloganıyla yola çıkan ERSAĞ Orgazinzasyon Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Paz. San ve Tic. LTd. Şti, Denizli Ticaret Odasına bağlı bir şirket olup, network marketing sistem sayesinde üyelerine de kazandırmayı amaç edinen, bunun yanında temizlik ürünlerinin çoğunda bulunan, doğaya zarar veren ve doğadan yok olmayan zararlı kimyasallardan olan fosfattan insanları kurtararak, insanların doğal ürünler kullanmasını sağlamayı misyon edinmiş, %100 yerli malı üreten ve dünya çapında tanınmış bir dünya markası olmayı vizyon edinen bir şirkettir. Üyelerden hiçbir şekilde üye aidatı veya başka bir ad altında hiçbir üyelik ücreti alınmamaktadır.Ersağ, kurulduğu zamandan bu yana ürünlerde doğal malzemeler kullanmaya dikkat eden çevre dostu bir limited şirkettir. Ersağ firmanın bütün kazançları ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Temizlik malzemeleri, kozmetik ürünleri, gıda takviyesi, tekstil ürünleri gibi birçok alanda ürün üretilmektedir. Üretilen malzemelerin ham maddesi Ritha bitkisinden elde edilmektedir. Hepsi onaylı ve kalite sertifikasına sahiptir.Ersağ ürünlerinin içerisinde Fosfat bulunmamaktadır. Ürün içerikleri bitkisel yağlardan, özlerden elde edildiğinden doğallığından ve kimyasal içermediğinden emin olabilirsiniz. Konsantre olarak hazırlanan ürünlerin kullanım ömrü diğer markaların ürünlerine göre daha uzun sürelidir.Ersağ ürünlerini internet üzerinden üye olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerde 4 ayrı ödeme seçeneği sunulmaktadır. Size uygun olan bir seçenek ile ödemenizi yapabilir, belirli bir ücretin üzerinde alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Aldığınız ürünlerde teslim tarihinden 15 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeden cayma, iade etme hakkına sahipsiniz. İnternet sitemizden almak istediğiniz ürünlerin içeriğine dair bilgileri inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.